Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Halichi Blog RSS Feed

31 Ara Halı Bakımı
halichi 0 3247
Halı Bakımı·  Halı için düzenli temizlik şarttır. Düzenli bakım, kir ve lekelerin görünürlüğünü, halı içerisine sıkışmış kirlerden kaynaklı aşınmayı minimum düzeye indirmekte, ilk günkü görünümünün ko..
22 Ara Halı Yıkama Talimatları
halichi 0 2913
Eğer halı nasıl yıkanır ile ilgili sorularımız varsa, ilk yapmamız gereken en önemli şey halıların bakımını sağlamak. Bunun için elektrikli süpürgeye ihtiyacımız var. Tozların ve partiküllerin çoğu ha..
15 Eyl Halı Rengi Seçmek
halichi 0 11773
Halı Rengi Nasıl Seçimeliyiz?Bazı iç mekan tasarımcıları dekorasyona önce halıyı seçerek başlamayı, mekandaki tüm öğelerin daha sonra seçilerek halıyı tamamlamasını tavsiye ediyor. Bu tavsiye halının ..
02 Ağu Standart Halı Ölçüleri
halichi 0 3733
Standart Halı Ölçüleri Salon , Oturma Odası ,Mutfak ,Koridor, Yolluklar, Yatak Odası Setleri.Genel Olarak Standart Büyük Halı Ölçüsü 200x290 'dır   Daha Küçük Veya Butik Halı Kullanmak İsteyenler bir ..
26 Tem Halımızı Nasıl Seçmeliyiz?
halichi 0 1889
Halı Seçimi Nasıl Yapılır?Odalara göre halı seçimi yaparak yaşadığınız ortama kişilik ve ruh katabilirsiniz. Evinize uygun ebat ve renklerde halı seçimi ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.Dekoras..
15 Eyl Duvardan Duvara Halı Ölçümü
halichi 0 6960
Duvardan Duvara Halı Ölçmek Ve Buda Tek Enli Halılardan Parçalama Yöntemi İle Tüm Evin Zeminini Kaplama İşiyse Ölçüm Yapmak çok Zordur.Öncelikle Ölçüsünü Almak İstediğiniz, Hol , Oda , Koridor Vs. Gib..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)